Tam Coc Amanda Villas

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 2 gasten
  • 1 bed
  • 1 slaapkamer

Locatie

    Deze gesitueerde in NINH BINH Tam Coc Amanda Villas NINH BINH bevindt zich binnen 5 minuten wandelen van de Chookies Beer Garden en biedt een terras met uitzicht over het zwembad. Dit landhuis ligt binnen het bereik van de Bich Dong Tempel en biedt draadloos internet en privéparkeren.

    Trang An Landscape Complex is binnen 4 km van deze villa gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Vu Lam Operationele Leverancier, gelegen op 10 minuten rijafstand.

    Deze accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een wastafel. Een haardroger, een badmuts en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Gasten die in de villa verblijven, kunnen gebruikmaken van de zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een waterkoker. Deze gesitueerde in NINH BINH Tam Coc Amanda Villas ligt in de nabijheid van Chookie's Beer Garden, dat gerechten uit de Europese keuken aanbiedt. De gesitueerde in NINH BINH Tam Coc Amanda Villas biedt toegang tot Ninh Binh treinstation, op 7 km verderop.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Tam Coc Amanda Villas NINH BINH

    Deze accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een wastafel. Een haardroger, een badmuts en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Buitenkant foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Wastafels foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Voorzieningen foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Buitenkant foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Toiletten foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Voorzieningen foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Buitenkant foto
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Buitenkant foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Interieur foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Wastafels foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Voorzieningen foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Buitenkant foto
    Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Tweepersoonsbedden

    Meer informatie +
    Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Buitenkant foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Wastafels foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Voorzieningen foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Toiletten foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Voorzieningen foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Buitenkant foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Interieur foto
    Driepersoonskamer

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Voorzieningen foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Wastafels foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Buitenkant foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Toiletten foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Buitenkant foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Voorzieningen foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Wastafels foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Buitenkant foto
    Deluxe Double Kamer

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Voorzieningen foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Voorzieningen foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Wastafels foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Toiletten foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Wastafels foto Tam Coc Amanda Villas NINH BINH Kamer foto
    Deluxe Double Kamer

    Grootte: 22 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Tam Coc Amanda Villas NINH BINH

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Tam Coc Amanda Villas NINH BINH

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe ver is het treinstation van Tam Coc Amanda Villas?
      Ninh Binh station ligt op afstand van 7 km van Tam Coc Amanda Villas.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Tam Coc Amanda Villas NINH BINH